Genel İngilizce

  • Maksimum 5 kişilik, mesafeli, hijyenik sınıflarda eğitim
  • Avrupa Dil Portfolyosu (dünyanın her yerinde geçerli sertifika)
  • Eğitim garantisi, ücretsiz kur tekrar hakkı
  • Konuşma odaklı eğitim, anadili İngilizce olan eğitmenler
  • Kaçırdığınız dersler için ücretsiz telafi dersleri
  • Ücretsiz kitap, kaynak ve materyaller

İngiliz Kültür Erenköy şubesinde, Genel İngilizce Grup eğitimlerimiz, maksimum 5 kişilik, mesafeli, hijyenik sınıflarda yapılmaktadır.

Erenköy İngiliz Kültür Genel İngilizce eğitimleri, Avrupa Dil Portfolyosu’na uyumlu olarak planlanmıştır. Kursiyerlerimizin eğitimini tamamladıkları seviyeye ait dil pasaportları dünyanın her yerinde geçerli bir sertfikadır

Dil eğitimini 6 seviyeye ayıran bu sistem, A1 başlangıç olmak üzere, sırasıyla A1-A2-B1-B2-C1 ve C2 şeklinde adlandırılan 6 seviyeden oluşmaktadır.

Erenköy İngiliz Kültür Genel İngilizce Programlarımızda öğrencilerimizin eğitimini aldıkları her bir seviye için dört temel dil becerisinin (okuma, yazma, karşılıklı konuşma ve üretimsel konuşma) portfolyoda belirtilmiş kriterlerini yerine getirmesi hedeflenir.

Eğitimi alınan seviyenin kriterlerini gerçekleştirmekte eksikliği olduğunu düşünen öğrencilerimiz “Eğitim Garantisi” kapsamında aynı kuru ücretsiz olarak tekrar alırlar. 

İngiliz Kültür Erenköy şubesinde, Genel İngilizce programı öncesi yaptığımız seviye tespitlerde öğrencilerimizin speaking, writing, listening ve reading becerileri zayıf ve kuvvetli yönleriyle belirlenir.

İngiliz Kültür Erenköy, anadili İngilizce olan eğitmenler ile konuşma odaklı dil eğitimi verir.

İngilizce eğitimi almak üzere kurumumuza başvuran öğrencimizin uzman eğitmenlerimiz ile yapacağı speaking seviye tespiti bizim için büyük önem arz etmektedir.

Esnek programlarımız ile kendisine uygun gün ve saatlerde bir sınıfa kayıt olan öğrencimizin eğitim süreci başlar. 

Genel İngilizce eğitiminde bir seviye, 5 kişilik sınıflarda, toplamda 80 ders saatinden oluşmaktadır, bunun 64 saati ana derslerdir. Öğrencilerimiz ana derslere ilave olarak 16 ders saati kulüp derslerine (İngilizce Kelime kulübüİngilizce Video Kulübü ve İngilizce Konuşma Kulübü) ücretsiz olarak katılarak dil pratiklerini geliştirebilirler.

Erenköy İngiliz Kültür öğrencilerine kaçırdığı dersler için kur başına 5 ders ücretsiz telafi dersi imkanı sunmaktadır.

Canlı Destek Whatsapp