Kurumsal Yabancı Dil Eğitimi

 • İstediğiniz kadar eğitim
 • İstediğiniz yerde eğitim
 • İstediğiniz zamanda eğitim
 • İş alanınıza uygun eğitimler
 • Düzenli ve ayrıntılı raporlamalar
 • Ücretsiz, yazılı ve sözlü seviye tespit ve danışmalık hizmetleri

İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları Erenköy Şubesi 11 yıldır Kadıköy ilçesinin Erenköy semtinde faaliyet gösteren, eğitim dinamiklerini öğrenci memnuniyetini birinci sıraya alarak ilkelerini belirlemiş bir eğitim kurumudur. Alanında deneyimli, eğitimli, Türk ve yabancı eğitmenleri ile konuşma odaklı eğitim veren kurumumuzda, İngilizcenin yanı sıra Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça gibi dünya dilleri eğitimleri de verilmektedir.

Şirketler için düzenlenen yabancı dil eğitimi programlarımızda ana hedefimiz, ilgili şirketin ihtiyaç ve beklentilerine tam uygunluk şartların oluşturmaktır.

İngiliz Kültür Erenköy Kurumsal Yabancı Dil Eğitimlerinde ;

İstediğiniz Kadar Eğitim: İK Erenköy birlikte çalıştığı kurumlardan eğitim başlamadan önce ne kadar süreceğine dair bir sözleşme talep etmez. Başlangıçta hedefler doğrultusunda planlama yapılır fakat bu plana kurum eğitimden memnun kaldığı sürece devam edilir. Zaman içerisinde deneyimlerimiz göstermiştir ki, memnuniyet dışında, çalışma yoğunluğundaki değişiklikler, çalışan değişimleri, çalışanların kursa devamı gibi dinamikler de zaman zaman kurumun eğitime ara vermesini veya iptal etmesini gerektirmektedir. Bu gibi durumlarda o ana kadar yapılan derslerin bedeli hesaplanır ve kalan sözleşme hiçbir ücret talep edilmeden iptal edilir.

 • İstediğiniz yerde Eğitim: Eğitiminiz, dilerseniz şirketiniz bünyesinde bir toplantı ya da eğitim salonunda, dilerseniz de Erenköy’deki kursa binamızda düzenlenir.
 • İstediğiniz Zamanda Eğitim: Size özel oluşturulacak sınıflar için vereceğimiz eğitimler, çalışma ve çalışan dinamiklerinize göre sizin istediğiniz gün ve saatlere uyacak şekilde düzenlenir.
 • İş Alanınıza Uygun Eğitimler: Genel İngilizce eğitimi yanında, iş alanınıza uygun mesleki İngilizce eğitimi paketleri ücretsiz olarak program sonuna eklenir.(İş İngilizcesi, Bankacılık ve Finans, Mühendislik, Turizm ve Otelcilik…)*sadece İngilizce eğitimleri için geçerlidir.
 • Düzenli ve Ayrıntılı Raporlamalar: Öğrenci devamlılıkları ve başarı durumlarını gösterir raporlamalar düzenli olarak kurumunuz ile paylaşılır. Verimliliği arttırmak üzere iletişim kanalları hep açık tutulur.
 • Ücretsiz Yazılı ve Sözlü Seviye Tespit ve Danışmanlık Hizmetleri: Kurumunuz çalışanlarının yabancı dil seviyeleri uzman eğitmenlerimiz tarafında ücretsiz olarak belirlenir, tarafınıza raporlanır ve hedefleriniz doğrultusunda nasıl bir yol izlenmesi gerektiği ile ilgili danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olarak verilir.

Kurumunuzun ihtiyaçlarının belirlenmesi, çalışanlarınızın mevcut dil seviyelerinin ölçülmesi ve hedefler doğrultudan gereken eğitim ile ilgili zaman, bütçe ve mekan gibi ayrıntıların netleştirilmesi konularında ‘Ücretsiz Danışmalık Hizmetimizden’ faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli…

Canlı Destek Whatsapp