ozel-ders

Özel Ders

  • Erenköy İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu öğrencilerinin hedefleri ve zaman planları içerisinde tasarlanmış özel ders paketleri ile öğrencilerinin hedeflerine ulaşmalarında onlara rehberlik etmeyi görev bilmiştir. 

    Kadıköy bölgesindeki dil kursu yoğunluğuna rağmen öğrencilerimizin kendi seviye ve hedefleri doğrultusunda yoğun iş temposu ile birlikte götürebilecekleri grup eğitimlerini bulmaları ve dahil olmaları oldukça zor olmaktadır. Özellikle Toefl, YDS, IELTS ve hazırlık atlma gibi sınavlara belirli bir takvim çerçevesinde hazırlanma ve kısıtlı zamanda skor alma hedefleri olan öğrencilerimizin, kurumumuz bünyesinde kendilerine özel oluşturulmuş ders programı ile uygun ders saatlerini seçerek özel ders alarak hedeflerine ulaşmaları sağlanmaktadır.

    Özel ders talebi ile kurumumuza gelen öğrencilerimizin mevcut dil seviyeleri belirlendikten sonra hedefleri doğrultusunda öğrenci ile birlikte planlama yapılır ve derslere başlanır. Bu bağlamda en çok önem verilen husus, öğrencimizin önüne gerçekçi bir plan koymak ve koyulan hedefe ulaşılmasını sağlamaktır. 

    İnglizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca dilleri ve Toefl, YDS, IELTS, Hazırlık Atlama sınavlarında özel ders almak isteyen öğrencilerimize en uygun fiyata özel ders almalarını sağlamak adına tam ihtiyaçları kadar ders planlaması yapılır ve belirli sayılarda ders alan öğrencilerimize indirimler uygulanır.

Canlı Destek Whatsapp